Nieuws

Download de KNLTB Club app!

Bestuur MTV'65
11 november 2018

Vanaf vandaag maakt MTV’65 gebruik van de KNLTB ClubApp! Met de komst van deze app zijn wij als vereniging eveneens beter in staat alle leden snel te bereiken met belangrijke clubinformatie. De app beschikt over de volgende functionaliteiten;

  • Clubnieuws; belangrijke nieuwsberichten zijn zichtbaar in de app; 
  • Competitie en toernooi uitslagen;
  • Simpel opgeven voor bardiensten of ander vrijwilligerswerk binnen onze club;
  • Persoonlijk profiel;
  • Clubagenda en evenementen; leden krijgen een overzicht van aankomende evenementen in een overzichtelijke clubagenda;
  • Tennismaatje zoeken; met maatjes kunnen leden binnen onze vereniging elkaar vinden en uitnodigen om te tennissen;
  • Afhangen in de hal; leden kunnen via de app een baan reserveren voor een incidentele baanhuur.

Allemaal handige functies, maar vooral die laatste is een belangrijke. Het is namelijk met deze app mogelijk om via een paar klikken een vrije baan te huren/ boeken in de tennishal. We testen deze winter uit of de app het voor zowel de leden als de commissie baanverhuur makkelijker wordt om een baan te (ver-)huren. 

De komende dagen krijgt ieder lid een geautomatiseerde mail met daarin informatie over hoe de app te installeren is en welke gegevens je nodig hebt om de app gelijk te personaliseren. De app kun je ook via www.knltb.club/app of de bekende stores downloaden. Voor meer informatie over het gebruik van de app verwijzen wij graag naar de website van de KNLTB: www.knltb.club/app.